عنوان*دانلود پاورپوینت فضای مجازی و تهدیدها*

فضای مجازی تهدیدها ,دستیابی غیرمجاز به داده ها و اطلاعات,جرم انگاری در قانون جرایم رایانه ای|flh1449002
هم اکنون فایل با مشخصه ی دانلود پاورپوینت فضای مجازی و تهدیدها وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

تهدیدهای موجود

در جهان متمدن، در قرن بیست و یکم، زندگی همه، کم و بیش بر اطلاعات و داده‌های رایانه‌ای مبتنی بوده یا هرکس با چنین مفاهیمی مرتبط است. شرکت‌ها، سازمان‌ها و دولت‌ها از داده‌های رایانه‌ای در مدیریت و تعامل با دیگران استفاده می‌نمایند. از حیث نوع، تحدید خاصی بر آنها وجود ندارد. چراکه این داده‌ها ممکن است شامل نام، روابط خانوادگی، اطلاعات تماس‌ها، سوابق رسمی مانند شماره حساب، سرمایه‌گذاری و.. باشد.

اینکه بدون این اطلاعات یا در فرض ایمن نبودن فرایند، چه چیزی در انتظار بشر مترقی خواهد بود، بحث دیگری است. آنچه اهمیت دارد این است که رویه موجود، چه راهکاری برای حمایت از اطلاعات افراد در فضایی که بی‌احتیاطی در آن می‌تواند أسف‌بار باشد، ارایه داده‌ است. زمانی که کاربری، اطلاعات یا پایگاه اینترنتی یا رایانه‌ای متعلق به دیگری را هک کرده یا از آن استفاده غیرمجاز می‌کند، تمامی اهداف و نتایج طرفی که اطلاعات وی هک شده، به یغما می‌رود و فقدان حمایت در فرض ناشناسی یا تهیدستی نابغه‌ی بزهکار، نتیجه‌ای جز ایجاد اختلال در امور معمول چنان زیاندیده‌ای نخواهد داشت.

در میان این خطرات آشکار، شخص ممکن است قربانی سرقت هویت شده و شهرت و اعتبار وی از دست رفته و خسارات جبران‌ناپذیری به لحاظ مالی، روانی، عاطفی و حتی از دست رفتن فرصت‌ها را متحمل شود. نسنجیده بودن اقدامات پیشگیری یا حمایت، یا اساساً فقدان چنین راهکارهایی، می‌تواند آینده روابط افراد را در فضای مجازی در معرض خطر قرار دهد.

و در ادامه داریم:


علل دستیابی غیرمجاز به داده‌ها و اطلاعات

ضمانت اجرای نقض امنیت

بحث انتقادی: وجود قانون کافی نیست

طرح کلی قانون جرایم رایانه‌ای

جرم‌انگاری در قانون جرایم رایانه‌ایپیشنهادها و راهکارها

فایل پاورپوینت 18 اسلاید


مطالب دیگر:
📌پکیج شبیه سازی طراحی کنترل کننده کوادروتور QUADROTOR بر اساس ترکیب دو مقاله سال 2016 در متلب📌پاورپوینت مفاهیم و مفروضات بنیادی در حسابداری📌پاورپوینت حسابداری شركت های تضامنی در اصول حسابداری (تشكيل، تقسيم سود، انحلال)📌پکیج شبیه سازی پروتکل مسیریابی کیفیت خدمات در شبکه های Ad hoc ادهاک Manet با ns2📌پاورپوینت سود هر سهم و عملیات تقسيم سود در شرکت سهامی📌مقاله ترجمه شده با عنوان تأثیر فرآیندهای مدیریت دانش بر نوآوری مبتنی بر دانش: نقش نادیده گرفته شده و📌پاورپوینت انواع استراتژی و استراتژی در عمل📌پاورپوینت منظومه شمسی📌تحقیق افت تحصیلی در دانش آموزان📌پاورپوینت حسابداری مواد و گردآوری اقلام بهای تمام شده سربار در حسابداری صنعتی📌پاورپوینت هزینه یابی سفارشات و هزینه یابی مرحله ای در نظام دائمی بهای تمام شده📌پاورپوینت روش جستجوی دودویی📌پاورپوینت حساب های کاربری در ویندوز📌پاورپوینت بررسی خط مشی گذاری عمومی و دولتی📌پاورپوینت توییتر📌پاورپوینت مقایسه دنیای واقعی با دنیای مجازی📌پاورپوینت دوربین نقشه برداری توتال استیشن📌پاورپوینت سیستم هزینه یابی مرحله ای کار در جریان ساخت و هزینه یابی استاندارد📌تحقیق تأثیر حافظ بر ادبیات ایران و جهان📌پاورپوینت نعل درگاه📌تحقیق افزایش سرمایه در شرکت های سهامی عام (رشته مدیریت مالی)📌پاورپوینت ساختارگرایان در مدیریت و تئوری های مدیریت پیشرفته📌تحقیق سرقت تعزیری (درس کار تحقیقی2 رشته حقوق)📌پاورپوینت الگوریتم RankBrain و تأثیر تجربه کاربری بر سئو📌پاورپوینت دیدگاه های کلاسیک در جامعه شناسی